Biuro Rachunkowe Poznań Grunwald

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego, mieszczącego się w Poznaniu a także do bezpośredniego kontaktu, który pozwoli nam zapoznać się z Państwa oczekiwaniami.

O nas

FakturTax nie jest kolejnym biurem rachunkowym w Poznaniu do którego zaniesiesz dokumenty i będziesz liczył na prawidłowe ich zaksięgowanie. Naszym celem i priorytetem będzie stworzenie niepowtarzalnej relacji pomiędzy nami. Mamy świadomość, że Twój biznes jest naszym biznesem, dlatego będziemy robić wszystko aby wspomóc Twój biznes na każdym etapie działalności. Misją naszej firmy jest dostarczenie usług księgowo -podatkowych w oparciu o najwyższe standardy, wspierając przy tym małych i średnich przedsiębiorców w codziennych zmaganiach biznesowych. Wszystko po to, abyś mógł poczuć, że posiadasz nie tylko biuro rachunkowe czy wykwalifikowanego księgowego ale, także wiarygodnego partnera biznesowego, który pomoże Twojej firmie w każdej sytuacji

Nasz zespół
Nasz zespół to grupa świetnie wykształconych fachowców: głównych księgowych, specjalistów ds. kadr i płac, dyrektorów finansowych czy też doradcy podatkowego. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów z zakresu księgowości oraz podatków zyskało już ogromne zaufanie na poznańskim czy wielkopolskim rynku, co jest dowodem niepodważalnej kompetencji, a także zapewnienia klientom usług najwyżej jakości. Zapewniamy całkowitą poufność informacji.

 

Zakres działania

Prowadzimy działalność w zakresie biura rachunkowego od ponad 25 lat. Profesjonalnie obsługujemy około 100 podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, takich jak jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki, fundacje czy wspólnoty mieszkaniowe. Oferujemy fachową, sprawną obsługę, której gwarantem jest zespół doświadczonych fachowców specjalizujących się w zagadnieniach prawno-finansowych (głównie prawo podatkowe, rachunkowość, obsługa płacowa).

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce

Nasze księgowe są członkiniami Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, a także sygnatariuszami kodeksu etyki w rachunkowość która jest rękojmią rzetelnego i etycznego działania.

Obszar działania
Nasze Biuro Rachunkowe FakturTax posiada główną siedzibę w Poznaniu, jednakże obsługujemy klientów z całej Polski. Ponad 25-letnie doświadczenie w dziedzinie obsługi księgowej, finansowej i doradczej spowodowało uznanie i zadowolenie wśród klientów. Księgowość z fakturtax.pl to sprawna współpraca, obfitująca w obustronne zadowolenie.

 

Biuro Rachunkowe Poznań Grunwald. Darmowa pomoc przy zakładaniu firmy. Bezpłatne konsultacje. Reprezentacja przez ZUSem oraz Urzędem Skarbowym

FakturTax - biuro rachunkowe "O nas"

Biuro Rachunkowe Poznań FakturTax

PANEL KLIENTA

FakturTax - usługi księgowo podatkowe w Poznaniu na ul. Lubeckiego 18, 60-348 Grunwald
99
+ bezpłatna pomoc przy założeniu firmy
promocja
od
księgowość

Biuro rachunkowe Poznań Grunwald 

Twoja firma założona szybko i sprawnie
Jak założyć firmę? Prosty i skuteczny sposób FakturTax
Bezpłatnie zakładanie firmy

Śledź nas I FakturTax

FakturTax.pl - Kancelaria Rachunkowo-

Podatkowa S.D.P Sp. z o.o. ul. Kazimierza

Jarochowskiego 34/3,  Poznań, 60-238

REGON 38220906600000

NIP 7792501772

KRS 0000765170

 

Zacznij księgowość z nami już dzisiaj!

godz. otwarcia biura:

pon.-pt. 9:00 -16.00

Biuro rachunkowe

Informacje

Przydatne linki

biuro rachunkowe Grunwald

biuro rachunkowe Ławica

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

biuro rachunkowe Plewiska

biuro rachunkowe Wysogotowo

biuro rachunkowe Przeźmierowo

biuro rachunkowe Baranowo

biuro rachunkowe Swarzędz

biuro rachunkowe Komorniki

Zakładanie firmy

Program do fakturowania

Otrzymaliśmy rekomendacje w 2018 roku
Biuro Rachunkowe Poznań FakturTax
Jesteśmy prawdopodobnie jednym z najlepszych biur rachunkowych w Poznaniu

Sprawdź ofertę!

Biuro Rachunkowe Poznań