PRZECZYTAJ

Poleć FakturTax znajomym  zyskaj -70% na kolejną fakturę

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Polecaj i zarabiaj

bezpłatna konsultacja

Rejestracja jednoosobowej działalności

Oferta biura rachunkowego 

Wybór formy opodatkowania dla firmy

Rejestracja spółki z o.o.

Biuro Rachunkowe Poznań

Sprawdź ofertę!

Jesteśmy prawdopodobnie jednym z najlepszych biur rachunkowych w Poznaniu
Biuro Rachunkowe Poznań FakturTax

Dodatkowe usługi

Zakres Usług

Rejestracja firmy i księgowość 

Informacje

Biuro rachunkowe

godz. otwarcia biura:

pon.-pt. 8:00 -16.00

Zacznij księgowość z nami już dzisiaj!

REGON 38220906600000

NIP 7792501772

KRS 0000765170

 

FakturTax.pl - Kancelaria Rachunkowo-

Podatkowa S.D.P Sp. z o.o.  

ul. Klaudyny Potockiej 25, 60-211 Poznań

Wysłanie wiadomości jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz wyrażenia zgody na przetwarzanie przez Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa S.D.P. Sp. z o.o. danych osobowych w celach marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie. W celu przedstawienia przez Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa S.D.P. Sp. z o.o. indywidualnej oferty produktów i usług drogą telefoniczną wyrażenie zgody jest niezbędne.

Księgowość Poznań dla Twojej firmy już od 99 złotych miesięcznie!

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu, skontaktujemy się telefonicznie lub prześlemy Państwu szczegółową ofertę na email

Twój e-mail:
Imię Nazwisko / Nazwa Firmy
Numer Telefonu
Wyślij zgłoszenie >
Wyślij zgłoszenie >
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zobacz co zyskujesz

korzystając z naszego biura rachunkowego FakturTax

Szukasz sprawdzonego i dobrego biura rachunkowego w Poznaniu? Świetnie trafiłeś - Księgowość Poznań to doskonały wybór
Masz kilka sposób dostarczania faktur do biura. Od osobistego spotkania, poprzez email i tradycyjną pocztę

POTRZEBUJĘ

DORADZTWA

CHCĘ ZAŁOŻYĆ

FIRMĘ

SZUKAM USŁUGI

KSIĘGOWEJ

Co odróżnia FakturTax od innych biur księgowych?

W związku z tym, że każda firma musi zadbać o księgowość, przedsiębiorcy mogą wybierać spośród wielu biur rachunkowych. Skuteczna księgowość Poznań może być jednak świadczona jedynie przez doświadczonych profesjonalistów, którzy wyróżniają się spośród wielu konkurentów. FakturTax jest idealnym przykładem biura, które nie tylko rzetelnie wykonuje swoje zadania, ale również tworzy bliskie relacje z klientami i wspomaga firmę na różnych etapach jej funkcjonowania. Oddanie księgowości Poznań w ręce specjalistów z FakturTax to również gwarancja bezpieczeństwa - biuro rachunkowe jest objęte ubezpieczeniem OC, co oznacza, że przedsiębiorca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pomyłki w rozliczeniach z instytucjami podatkowymi. Głównym celem poznańskiego biura jest pomoc w rozwoju każdej współpracującej z nim firmy oraz zapewnienie przedsiębiorcom warunków, które umożliwią im skupienie się na zarządzaniu biznesem i wykonywaniu zadań, które są ich specjalizacją.

 

Porządek w dokumentach to podstawa rozwoju i prosperowania firmy. Z tego powodu FakturTax zaprasza do kontaktu wszystkich przedsiębiorców, którzy poszukują kompetentnych księgowych, chcą rozwijać swoją firmę i są gotowi przekazać księgowość Poznań w ręce profesjonalistów.

Kompleksowa księgowość Poznań - dlaczego warto współpracować z FakturTax?

Wybór biura, które zadba o księgowość w Poznaniu, jest jednym z najtrudniejszych zadań przedsiębiorcy na początku prowadzenia działalności. Rachunkowość powinna stanowić obszar, który zawsze jest pod kontrolą i umożliwia przedsiębiorcy spojrzenie na sytuację firmy z różnych perspektyw i zaplanowanie następnych działań. FakturTax to biuro, któremu można zaufać. Ponad 25-letnie doświadczenie w branży sprawia, że biuro jest gotowe do współpracy z firmami z praktycznie każdej branży, niezależnie od ilości zatrudnionych pracowników oraz wysokości obrotów. W FakturTax priorytetem jest skuteczne wykonywanie swoich zadań oraz pomoc klientowi, dlatego oferta biura jest skonstruowana w taki sposób, aby każdy przedsiębiorca doświadczył indywidualnego podejście i obsługi dostosowanej do jego potrzeb. Jedną z najistotniejszych zalet współpracy z FakturTax, szczególnie dla początkujących przedsiębiorców, jest stały kontakt z odpowiedzialnym za firmę księgowym – klienci mogą skontaktować się z nim mailowo, telefonicznie lub skonsultować się z nim osobiście podczas wizyty w biurze znajdującym się w Poznaniu.

Zakres usług biura rachunkowego FakturTax

Fachowa księgowość Poznań prowadzona przez biuro rachunkowe FakturTax obejmuje pomoc przedsiębiorcom na każdym etapie funkcjonowania firmy. Osoby zakładające działalność otrzymają pomoc w wybraniu optymalnej formy opodatkowania, rodzaju księgowości oraz w zakresie zakładania firmy i kompletowania wymaganych dokumentów. Biuro zajmuje się prowadzeniem księgowości w jednoosobowych działalnościach gospodarczych, spółkach z o.o. oraz spółkach z. o.o sp.k. Współpracując z FakturTax, księgowi przejmują obowiązki rozliczania PITów, przygotowywania sprawozdań finansowych oraz reprezentowania firmy przed Zus-em, Urzędem Skarbowym i Państwową Inspekcją Pracy. Profesjonalni księgowi zajmują się także pełnym zakresem działań związanych z kadrami. Biuro FakturTax prowadzi ewidencję czasu pracy, naliczają wynagrodzenia oraz przygotowują deklaracje roczne za pracowników. Klienci otrzymują również stały dostęp do programu do wystawiania faktur i kontroli finansów firmy. Takie rozwiązanie jest dużą innowacją, które przyśpiesza codzienne działania przedsiębiorcy i pozwala na konsekwentne kontrolowanie transakcji oraz finansów działalności.

FakturTax – kompleksowa księgowość Poznań

Księgowość Poznań w firmie powinna być powierzona grupie profesjonalnych księgowych. W tym celu możemy zwrócić się do biura FakturTax. Doświadczeni pracownicy, którzy tworzą zgrany i efektywny zespół wykorzystają swoją specjalistyczną wiedzę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nowoczesne biuro rachunkowe w Poznaniu oferuje kompleksową pomoc księgową, reprezentację przed instytucjami podatkowymi oraz wsparcie z zakresu doradztwa podatkowego. Zakres prowadzenia księgowości w Poznaniu zależy głównie od formy prowadzenia działalności, obrotu oraz celów firmy. Biuro FakturTax charakteryzuje się elastycznością, dlatego księgowi zapewniają rzetelną obsługę niezależnie od tego, w jakiej branży funkcjonuje firma klienta.

FakturTax - profesjonalna obsługa księgowa w Poznaniu

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością zadbania o wiele czynników wpływających na jej funkcjonowanie. Jednym z nich jest księgowość Poznań, czyli szereg czynności, który obejmuje dostarczanie informacji niezbędnych w zarządzaniu działalnością oraz w rozliczaniu się z instytucjami podatkowymi. Większość przedsiębiorców decyduje się na współpracę z biurami księgowymi, aby przekazać te obowiązki profesjonalistom. Takie rozwiązanie nie będzie jednak skuteczne, jeżeli nie wybierzemy doświadczonych i renomowanych specjalistów.

Nasza księgowość pomaga we wszystkich formalnościach w założeniu firmy
Nasze biuro rachunkowe jest objęte ubezpieczeniem OC , co gwarantuje  bezpieczeństwo realizacji usługi

PROMOCJA

Darmowa aplikacja od biura rachunkowego

Urząd Skarbowy

Będziemy reprezentować Twoją firmę przed Urzędem Skarbowym, Zus-em oraz Państwową Inspekcją Pracy. Wszystko w cenie!

Nasze biuro rachunkowe jest objęte ubezpieczeniem OC , co gwarantuje  bezpieczeństwo realizacji usługi

W ramach współpracy otrzymasz  od naszej firmy program do wystawiania faktur i kontroli finansów swojej firmy

Twój księgowy, pozostaję do Twojej dyspozycji. Telefonicznie, mailowo i osobiście.

Twoja firma zostanie objęta opieką Doradcy Podatkowego,który zadba o Twoje finanse firmowe jeszcze bardziej efektywnie

Bezpłatnie pomożemy Tobie przy rejestracji firmy a cenę usług księgowych dopasujemy do Twoich potrzeb i możliwości. 

Będziemy reprezentować Twoją firmę przed Urzędem Skarbowym, Zus-em oraz Państwową Inspekcją Pracy. Wszystko w cenie!

APLIKACJA DO FAKTUR

STAŁY KONTAKT

BEZPIECZEŃSTWO

DORADCA PODATKOWY

ATRAKCYJNA CENA

REPREZENTACJA FIRMY

-FakturTax obsługuje klientów całego Poznania oraz okolic - 

Księgowość Poznań w doskonałej cenie 

Obsługa księgowa przedsiębiorców

Kompleksowa obsługa księgowa firm - Poznań i okolice

Obsługa księgowa przedsiębiorców z Poznania i okolic