PRZECZYTAJ

Poleć FakturTax znajomym  zyskaj -70% na kolejną fakturę

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Pracujesz w stu procentach zdalnie? Lubisz wypełniać swoje obowiązki z dowolnego miejsca? Dostrzegasz wartość prowadzenia firmy w trybie hybrydowym? W Fakturtax podążamy za Twoimi potrzebami — poprowadzimy za Ciebie księgowość dla biznesu online, a Ty będziesz miał mnóstwo czasu na swój rozwój! Nie musisz być z Poznania czy okolic, aby korzystać z naszych usług, w końcu księgowość dla ecommerce czy innych działalności tego typu rządzi się swoimi prawami.

Fakturtax to zespół doświadczonych specjalistów, na których możesz polegać. Gwarantujemy bezpieczeństwo, stały kontakt w dogodnej formie (mailowy oraz telefoniczny), wsparcie księgowe oraz doradztwo podatkowe. Księgowość dla sklepu internetowego, przedsiębiorcy, startupu? Sprawdź nas!

Zakładasz startup? Już pewnie wiesz, że grono zaufanych partnerów biznesowych jest na wagę złota. W Fakturtax pracują doświadczeni specjaliści, którym możesz powierzyć swoją księgowość. Nasi pracownicy są członkami Stowarzyszenia Księgowych, a także sygnatariuszami Kodeksu Etyki w Rachunkowości, co jest dowodem na nasze rzetelne oraz etyczne działanie.

 Księgowość online Fakturtax — zaufaj specjalistom

 Księgowość dla programistów i informatyków — rób tylko to, co lubisz

Księgowość dla e-commerce — pomożemy w mądrym zarządzaniu sklepem online

Fakturtax to zespół doświadczonych specjalistów, na których możesz polegać. Gwarantujemy bezpieczeństwo, stały kontakt w dogodnej formie (mailowy oraz telefoniczny), wsparcie księgowe oraz doradztwo podatkowe. Księgowość dla sklepu internetowego, przedsiębiorcy, startupu? Sprawdź nas!

W Fakturtax oferujemy księgowość dla informatyków, programistów oraz wszystkich innych przedsiębiorców z branży IT. Nie znasz się na prowadzeniu firmy od strony urzędowej? Przekaż nam część swoich obowiązków, a my uwolnimy Twój czas, abyś mógł robić to, co kochasz. Pamiętaj, że z nami nie musisz inwestować w dodatkowe doradztwo księgowe czy program do wystawiania faktur — takie usługi, dzięki współpracy z Fakturtax, masz już zapewnione. 

Księgowość dla startupów Fakturtax — doświadczony partner na start Twojego biznesu

Poprowadzimy księgowość dla sklepów internetowych. Jeśli szukasz sprawdzonego partnera, któremu możesz powierzyć obowiązki administracyjne — zgłoś się do Fakturtax. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych ekspertów jesteś w stanie outsorsować księgowość, a także być na bieżąco z przepisami podatkowymi, dzięki czemu łatwiej jest mądrze zarządzać firmą i generować oszczędności.

Polecaj i zarabiaj

bezpłatna konsultacja

Rejestracja jednoosobowej działalności

Oferta biura rachunkowego 

Wybór formy opodatkowania dla firmy

Rejestracja spółki z o.o.

Biuro Rachunkowe Poznań

Sprawdź ofertę!

Jesteśmy prawdopodobnie jednym z najlepszych biur rachunkowych w Poznaniu
Biuro Rachunkowe Poznań FakturTax

Dodatkowe usługi

Zakres Usług

Rejestracja firmy i księgowość 

Informacje

Biuro rachunkowe

godz. otwarcia biura:

pon.-pt. 8:00 -16.00

Zacznij księgowość z nami już dzisiaj!

REGON 38220906600000

NIP 7792501772

KRS 0000765170

 

FakturTax.pl - Kancelaria Rachunkowo-

Podatkowa S.D.P Sp. z o.o.  

ul. Klaudyny Potockiej 25, 60-211 Poznań

Kompleksowe i pełne wsparcie przy założeniu Twojej firmy już od 1 zł

Zostaw swoje dane, skontaktujemy się telefonicznie lub prześlemy Tobie szczegółową ofertę na email

Wysłanie wiadomości jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz wyrażenia zgody na przetwarzanie przez Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa S.D.P. Sp. z o.o. danych osobowych w celach marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie. W celu przedstawienia przez Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa S.D.P. Sp. z o.o. indywidualnej oferty produktów i usług drogą telefoniczną wyrażenie zgody jest niezbędne.

Twój e-mail:
Imię Nazwisko / Nazwa Firmy
Numer Telefonu
Wybór odpowiedniego pakietu
Pakiet- zakładanie firmy z księgowością: 0 zł
Pakiet-zakładanie firmy bez księgowości: 159 zł
Pakiet-zakładanie spółki z księgowością: 749 zł
Pakiet-zakładanie spółki bez księgowości 999 zł
Pakiet-założenie spółki z o.o. sp.k: 1499 zł
Pakiet Indywidualny w zależności od zlecenia: ?
Wyślij zgłoszenie >
Wyślij zgłoszenie >
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

PANEL KLIENTA

Nie wiesz jak założyć firmę? Pomożemy!