PRZECZYTAJ

Poleć FakturTax znajomym  zyskaj -70% na kolejną fakturę

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Wysłanie wiadomości jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz wyrażenia zgody na przetwarzanie przez Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa S.D.P. Sp. z o.o. danych osobowych w celach marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie. W celu przedstawienia przez Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa S.D.P. Sp. z o.o. indywidualnej oferty produktów i usług drogą telefoniczną wyrażenie zgody jest niezbędne.

Księgowy dla Kiekrza już od 129 złotych miesięcznie! 

 Jeżeli mają Państwo jakieś pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu, skontaktujemy się telefonicznie lub prześlemy Państwu szczegółową ofertę biuro rachunkowe Kiekrz na email

Twój e-mail:
Imię Nazwisko / Nazwa Firmy
Numer Telefonu
Wyślij zgłoszenie >
Wyślij zgłoszenie >
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zobacz filmik na temat naszej współpracy !

Księgowość Online - Czy to naprawdę działa?

Tak, to prawda! Nasze biuro rachunkowe w pełni działa zdalnie. Wszystkie procesy związane z księgowością możemy załatwić online, bez konieczności osobistego przyjeżdżania do biura. Wystarczy, że prześlesz nam potrzebne dokumenty drogą elektroniczną, a my zajmiemy się resztą. To oznacza, że niezależnie od tego, czy jesteś w Kiekrzu, Poznaniu czy dowolnym innym miejscu, jesteśmy tu dla Ciebie.

Dlaczego warto wybrać nasze Biuro Rachunkowe?

Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksowe usługi księgowe dla Kiekrza, od prowadzenia ksiąg rachunkowych, przez rozliczanie podatków, po doradztwo w zakresie prawa podatkowego i pracy. Co więcej, nasze ceny są naprawdę konkurencyjne – zaczynają się już od 129 zł!

Ale to nie wszystko. Jesteśmy dumni z naszego indywidualnego podejścia do każdego klienta. Bez względu na to, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy zarządzasz spółką z o.o., zawsze dostosujemy nasze usługi do Twoich unikalnych potrzeb i oczekiwań.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Biuro Rachunkowe dla Kiekrza - Kompleksowa Księgowość na Wyciągnięcie Ręki

Jesteś przedsiębiorcą z Kiekrza? Planujesz założyć własną działalność gospodarczą, ale przerazza Cię perspektywa prowadzenia księgowości? Albo może prowadzisz już swoją firmę, ale chciałbyś zająć się tym, co naprawdę kochasz, a księgowość pozostawić w rękach profesjonalistów? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie!

Biuro Rachunkowe - Z Poznania do Kiekrza

Nasze biuro rachunkowe z siedzibą w Poznaniu z przyjemnością obsługuje klientów z Kiekrza i okolic. Mimo, że fizycznie znajdujemy się w innym mieście, to dzięki nowoczesnym technologiom i zdalnej pracy, jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi księgowe dla Kiekrza jakbyśmy byli tuż obok Ciebie.

Polecaj i zarabiaj

bezpłatna konsultacja

Rejestracja jednoosobowej działalności

Oferta biura rachunkowego 

Wybór formy opodatkowania dla firmy

Rejestracja spółki z o.o.

Biuro Rachunkowe Poznań

Sprawdź ofertę!

Jesteśmy prawdopodobnie jednym z najlepszych biur rachunkowych w Poznaniu
Biuro Rachunkowe Poznań FakturTax

Dodatkowe usługi

Zakres Usług

Rejestracja firmy i księgowość 

Informacje

Biuro rachunkowe

godz. otwarcia biura:

pon.-pt. 8:00 -16.00

Zacznij księgowość z nami już dzisiaj!

REGON 38220906600000

NIP 7792501772

KRS 0000765170

 

FakturTax.pl - Kancelaria Rachunkowo-

Podatkowa S.D.P Sp. z o.o.  

ul. Klaudyny Potockiej 25, 60-211 Poznań

CENNIK

OFERTA 

STRONA GŁÓWNA

Biuro rachunkowe dla dzielnicy miasta Poznania Kiekrz

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą - biuro rachunkowe Kiekrz. Biuro Rachunkowe FakturTax obsługuję klientów z całej Polski. Nasza główna siedziba mieści się w Poznaniu, dlatego wybór naszego biura rachunkowego jako głównego partnera dla Państwa firmy, pozwoli Państwu zaoszczędzić czas a przygotowana oferta na pewno spełni Państwa oczekiwania. 

Obszar działania biura rachunkowego w Kiekrzu

ul. Akacjowa, ul. Altanowa, ul. Błękitna, ul. Boczna, ul. Brzask, ul. Brzozowa, ul. Cicha, ul. Czysta, ul. Górska, ul. Grecka, ul. Holenderska, ul. Jodłowa, ul. Jutrzenka, ul. Kasztanowa, ul. Kierska, ul. Kolejowa, ul. Siostry Faustyny Kowalskiej, ul. Kręta, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Żeglarska, ul. Łąkowa, ul. Świerkowa, ul. Świt, ul. Mokra, ul. Muzealna, ul. Ogrodowa, ul. Okrężna, ul. Ostra, ul. Parkowa, ul. Podjazdowa, ul. Polna, ul. Poranek, ul. Portugalska, ul. Powstańców Śląskich, ul. Powstańców Wielkopolskich, ul. Poznańska, ul. Prosta, ul. Ptasia, ul. Radosna, ul. Różana, ul. Sadowa, ul. Sarnia, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Spokojna, ul. Starzyńska, ul. Strumykowa, ul. Szkutnicza, ul. Tęczowa, ul. Topolowa, ul. Torfowa, ul. Wakacyjna, ul. Wczasowa, ul. Wesoła, ul. Wiatraczna, ul. Wierzbowa, ul. Willowa ul. Włoska, ul. Zaułek, ul. Zielona

Biuro rachunkowe Kiekrz

biuro rachunkowe Kiekrz- FakturTax