Obsługa księgowa przedsiębiorców z Poznania i okolic

PANEL KLIENTA

Księgowość Poznań 

Obsługa księgowa przedsiębiorców z Poznania i okolic

Księgowość Poznań w doskonałej cenie 

-FakturTax obsługuje klientów całego Poznania oraz okolic - 

REPREZENTACJA FIRMY

ATRAKCYJNA CENA

DORADCA PODATKOWY

BEZPIECZEŃSTWO

STAŁY KONTAKT

APLIKACJA DO FAKTUR

Będziemy reprezentować Twoją firmę przed Urzędem Skarbowym, Zus-em oraz Państwową Inspekcją Pracy. Wszystko w cenie!

Bezpłatnie pomożemy Tobie przy rejestracji firmy a cenę usług księgowych dopasujemy do Twoich potrzeb i możliwości. 

Twoja firma zostanie objęta opieką Doradcy Podatkowego,który zadba o Twoje finanse firmowe jeszcze bardziej efektywnie

Twój księgowy, pozostaję do Twojej dyspozycji. Telefonicznie, mailowo i osobiście.

W ramach współpracy otrzymasz  od naszej firmy program do wystawiania faktur i kontroli finansów swojej firmy

Nasze biuro rachunkowe jest objęte ubezpieczeniem OC , co gwarantuje  bezpieczeństwo realizacji usługi

Będziemy reprezentować Twoją firmę przed Urzędem Skarbowym, Zus-em oraz Państwową Inspekcją Pracy. Wszystko w cenie!
Urząd Skarbowy
Darmowa aplikacja od biura rachunkowego
PROMOCJA
Nasze biuro rachunkowe jest objęte ubezpieczeniem OC , co gwarantuje  bezpieczeństwo realizacji usługi
Nasza księgowość pomaga we wszystkich formalnościach w założeniu firmy

FakturTax - profesjonalna obsługa księgowa w Poznaniu

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością zadbania o wiele czynników wpływających na jej funkcjonowanie. Jednym z nich jest księgowość Poznań, czyli szereg czynności, który obejmuje dostarczanie informacji niezbędnych w zarządzaniu działalnością oraz w rozliczaniu się z instytucjami podatkowymi. Większość przedsiębiorców decyduje się na współpracę z biurami księgowymi, aby przekazać te obowiązki profesjonalistom. Takie rozwiązanie nie będzie jednak skuteczne, jeżeli nie wybierzemy doświadczonych i renomowanych specjalistów.

FakturTax – kompleksowa księgowość Poznań

Księgowość Poznań w firmie powinna być powierzona grupie profesjonalnych księgowych. W tym celu możemy zwrócić się do biura FakturTax. Doświadczeni pracownicy, którzy tworzą zgrany i efektywny zespół wykorzystają swoją specjalistyczną wiedzę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nowoczesne biuro rachunkowe w Poznaniu oferuje kompleksową pomoc księgową, reprezentację przed instytucjami podatkowymi oraz wsparcie z zakresu doradztwa podatkowego. Zakres prowadzenia księgowości w Poznaniu zależy głównie od formy prowadzenia działalności, obrotu oraz celów firmy. Biuro FakturTax charakteryzuje się elastycznością, dlatego księgowi zapewniają rzetelną obsługę niezależnie od tego, w jakiej branży funkcjonuje firma klienta.

Zakres usług biura rachunkowego FakturTax

Fachowa księgowość Poznań prowadzona przez biuro rachunkowe FakturTax obejmuje pomoc przedsiębiorcom na każdym etapie funkcjonowania firmy. Osoby zakładające działalność otrzymają pomoc w wybraniu optymalnej formy opodatkowania, rodzaju księgowości oraz w zakresie zakładania firmy i kompletowania wymaganych dokumentów. Biuro zajmuje się prowadzeniem księgowości w jednoosobowych działalnościach gospodarczych, spółkach z o.o. oraz spółkach z. o.o sp.k. Współpracując z FakturTax, księgowi przejmują obowiązki rozliczania PITów, przygotowywania sprawozdań finansowych oraz reprezentowania firmy przed Zus-em, Urzędem Skarbowym i Państwową Inspekcją Pracy. Profesjonalni księgowi zajmują się także pełnym zakresem działań związanych z kadrami. Biuro FakturTax prowadzi ewidencję czasu pracy, naliczają wynagrodzenia oraz przygotowują deklaracje roczne za pracowników. Klienci otrzymują również stały dostęp do programu do wystawiania faktur i kontroli finansów firmy. Takie rozwiązanie jest dużą innowacją, które przyśpiesza codzienne działania przedsiębiorcy i pozwala na konsekwentne kontrolowanie transakcji oraz finansów działalności.

Kompleksowa księgowość Poznań - dlaczego warto współpracować z FakturTax?

Wybór biura, które zadba o księgowość w Poznaniu, jest jednym z najtrudniejszych zadań przedsiębiorcy na początku prowadzenia działalności. Rachunkowość powinna stanowić obszar, który zawsze jest pod kontrolą i umożliwia przedsiębiorcy spojrzenie na sytuację firmy z różnych perspektyw i zaplanowanie następnych działań. FakturTax to biuro, któremu można zaufać. Ponad 25-letnie doświadczenie w branży sprawia, że biuro jest gotowe do współpracy z firmami z praktycznie każdej branży, niezależnie od ilości zatrudnionych pracowników oraz wysokości obrotów. W FakturTax priorytetem jest skuteczne wykonywanie swoich zadań oraz pomoc klientowi, dlatego oferta biura jest skonstruowana w taki sposób, aby każdy przedsiębiorca doświadczył indywidualnego podejście i obsługi dostosowanej do jego potrzeb. Jedną z najistotniejszych zalet współpracy z FakturTax, szczególnie dla początkujących przedsiębiorców, jest stały kontakt z odpowiedzialnym za firmę księgowym – klienci mogą skontaktować się z nim mailowo, telefonicznie lub skonsultować się z nim osobiście podczas wizyty w biurze znajdującym się w Poznaniu.

Co odróżnia FakturTax od innych biur księgowych?

W związku z tym, że każda firma musi zadbać o księgowość, przedsiębiorcy mogą wybierać spośród wielu biur rachunkowych. Skuteczna księgowość Poznań może być jednak świadczona jedynie przez doświadczonych profesjonalistów, którzy wyróżniają się spośród wielu konkurentów. FakturTax jest idealnym przykładem biura, które nie tylko rzetelnie wykonuje swoje zadania, ale również tworzy bliskie relacje z klientami i wspomaga firmę na różnych etapach jej funkcjonowania. Oddanie księgowości Poznań w ręce specjalistów z FakturTax to również gwarancja bezpieczeństwa - biuro rachunkowe jest objęte ubezpieczeniem OC, co oznacza, że przedsiębiorca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne pomyłki w rozliczeniach z instytucjami podatkowymi. Głównym celem poznańskiego biura jest pomoc w rozwoju każdej współpracującej z nim firmy oraz zapewnienie przedsiębiorcom warunków, które umożliwią im skupienie się na zarządzaniu biznesem i wykonywaniu zadań, które są ich specjalizacją.

 

Porządek w dokumentach to podstawa rozwoju i prosperowania firmy. Z tego powodu FakturTax zaprasza do kontaktu wszystkich przedsiębiorców, którzy poszukują kompetentnych księgowych, chcą rozwijać swoją firmę i są gotowi przekazać księgowość Poznań w ręce profesjonalistów.

FakturTax - usługi księgowo podatkowe w Poznaniu na ul. Lubeckiego 18, 60-348 Grunwald

SZUKAM USŁUGI

KSIĘGOWEJ

CHCĘ ZAŁOŻYĆ

FIRMĘ

POTRZEBUJĘ

DORADZTWA

Masz kilka sposób dostarczania faktur do biura. Od osobistego spotkania, poprzez email i tradycyjną pocztę
Szukasz sprawdzonego i dobrego biura rachunkowego w Poznaniu? Świetnie trafiłeś - Księgowość Poznań to doskonały wybór
PROMOCJA do 31.05.2021
Jednoosobowe działalności od 99 zł miesięcznie
+ program do wystawiania faktur gratis
+ reprezentacja przez ZUS oraz US
SPÓŁKI JUŻ OD 399 zł
biuro rachunkowe Kiekrz- FakturTax

korzystając z naszego biura rachunkowego FakturTax

Zobacz co zyskujesz

Twój e-mail:
Imię Nazwisko / Nazwa Firmy
Numer Telefonu
Wyślij zgłoszenie >
Wyślij zgłoszenie >
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania serdecznie zapraszamy do kontaktu, skontaktujemy się telefonicznie lub prześlemy Państwu szczegółową ofertę na email

Księgowość Poznań dla Twojej firmy już od 99 złotych miesięcznie!

Wysłanie wiadomości jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz wyrażenia zgody na przetwarzanie przez Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa S.D.P. Sp. z o.o. danych osobowych w celach marketingowych. Wyrażona zgoda może być odwołana w każdym czasie. W celu przedstawienia przez Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa S.D.P. Sp. z o.o. indywidualnej oferty produktów i usług drogą telefoniczną wyrażenie zgody jest niezbędne.

Twoja firma założona szybko i sprawnie
Jak założyć firmę? Prosty i skuteczny sposób FakturTax
Bezpłatnie zakładanie firmy

Śledź nas I FakturTax

FakturTax.pl - Kancelaria Rachunkowo-

Podatkowa S.D.P Sp. z o.o. ul. Kazimierza

Jarochowskiego 34/3,  Poznań, 60-238

REGON 38220906600000

NIP 7792501772

KRS 0000765170

 

Zacznij księgowość z nami już dzisiaj!

godz. otwarcia biura:

pon.-pt. 9:00 -16.00

Biuro rachunkowe

Informacje

Przydatne linki

biuro rachunkowe Grunwald

biuro rachunkowe Ławica

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

biuro rachunkowe Plewiska

biuro rachunkowe Wysogotowo

biuro rachunkowe Przeźmierowo

biuro rachunkowe Baranowo

biuro rachunkowe Swarzędz

biuro rachunkowe Komorniki

Zakładanie firmy

Program do fakturowania

Otrzymaliśmy rekomendacje w 2018 roku
Biuro Rachunkowe Poznań FakturTax
Jesteśmy prawdopodobnie jednym z najlepszych biur rachunkowych w Poznaniu

Sprawdź ofertę!

Biuro Rachunkowe Poznań